MENU

by • December 13, 2013 • IdomuComments (0)52493

Tatuiruotės ant rankos, arba vieningos rašalo istorijos

Deld5af89e29756322f9ce1f6b04dbfd27bnuose mes galim įskaityti likimą, o piešdami tatuiruotes ant rankų kuriam magišką simboliką ir dar magiškesnes istorijas. Kodėl tatuiruotės ant rankų tokios populiarios? Ar tai tik dėl patogumo ir galimybės paslėpti jas po rūbais? Kartais mes nežinome kokią simboliką po rūbais slepia biuruose dirbantys vyrai ir moterys. Jie slepia savo asmenines reikšmės ir magiškus piešinius po švarkais ir marškiniais. 

Vienos populiariausių tatuiruočių ilgą laiką buvo piešiamos ant peties, tokia tradicija išlikusi iki šiol. Vieni tatuiruotes ant peties sieja su kareiviais, o kiti su kaliniais. Kad ir kurį variantą pasirinktumėte, vidutinio dydžio piešiniai ant šios kūno dalies atrodo gana įspūdingai. Kartais neužtenka tik vieno piešinio ant peties, tuomet tatuiruočių meistrai pratęsia piešinio koncepciją ant kaklo ar nugaros. Tokios išsitęsiančios piešinių istorijos vieningos, kiekviena kūno dalis turi savo siužetą, bet svarbiausiu akcentu vis tik lieka piešinys ant peties.

Ttattoo handatuiruotės ant rankų dilbių dažniausiai pačios išradingiausios. Ant šios kūno dalies neįmanoma sutalpinti masyvių ornamentų, todėl tatuiruočių meistrai dažnai tik improvizuotai padekoruoja šią kūno zoną. Taip pat nuo dilbio iki peties galima išpaišyti pačius gražiausius perėjimus. Šiandien dauguma tattoo menininkų plėtoją tą pačią istoriją nuo dilbio iki peties. Toks piešinys dažniausiai atrodo kaip rankovė.

Vidinės ir išorinės rankos dalys, tai puoki kūno vieta pasireikšti tatuiruočių meistro talentui. Nors tatuiruotės ant rankos plaštakų piešiamos rečiau, jos atrodo taip pat įspūdingai ir kartais visai netikėtai.

Tatuiruotės ant riešo dažniausiai imituoja apyrankes, augalinius motyvus, tačiau pasitaiko ir originalesnių sprendimų, kai piešinys simbolizuoją kažką asmeniškai svarbaus. Tatuiruotės šioje vietoje taip pat lengvai paslepiamos po apyrankėmis ir laikrodžiais.

Tatuiruotė

Kodėl žmonės taip pamėgo tatuiruotes ant delnų ir pirštų? Vietoj tikrų aukso žiedų jaunieji dažnai nusipiešia amžinus santuokos simbolius. Be žiedų imitacijos, tatuiruočių meistrai išpiešia delnus nedideliais piešinukais. Anksčiau tokias, vos matomas tatuiruotes buvo pamėgę kareiviai, jūreiviai, kurie ant pirštų išsitatuiruodavo savo mylimųjų, likusių jų laukti, vardus. Tuo metu, pagal tatuiruotes, kaip savotiškus skiriamuosius ženklus, buvo žymiai lengviau atskirti “savus”. Taigi piešiniai ant rankų buvo tam tikra informacija, identifikacijos kodas. Kodėl kūno piešinių meistrai nemėgsta delnų? Pasirodo delnų oda pernelyg intensyviai atsinaujina, o dėl tokio atsinaujinimo nukenčia piešinio kokybė.

Tatoo storyKaip išlikti originaliu ir papasakoti vieningą istoriją piešiniais ant rankų? Yra net keletas populiariausių tatuiruočių tipų, bet originalios tik tos tatuiruotės ant rankų, kurios pasakoja asmeninę žmogaus istoriją. Kartais užtenka ir  tradicinės tatuiruotės su nedideliu improvizuotu piešinuku, kad sulauktumėte dėmesio. Greta originalių sprendimų vis tik egzistuoja ir keletas populiariausių piešinių ant rankų:

  • Genčių tatuiruotės. Tai labai unikalios, įvairiapusiškos tatuiruotės. Dažniausiai tai yra abstraktūs piešiniai, neturintys jokios prasmės. Labai dažnai galima pamatyti drugelio ar ugnies tatuiruotę padaryta genties stiliumi, kas suteikia jai unikalumo;
  • Spalvotos tatuiruotės. Vieni jas darosi dėl to, kad jos vizualiai įspūdingos ir atrodo originaliai. Kiekviena spalva turi atitinkamą reikšmę, todėl reikia labai atsargiai jas rinktis. Pvz., raudonų ir altų rožių vaizdavimas simbolizuoja vienybę. Gėlių vaizdavimas yra vienas iš populiariausių piešinių, nes gėlės turi labai daug paslėptų prasmių;
  • Kryžiaus vaizdavimas. Šias tatuiruotes dažnai derina su genčių tatuiruotėmis. Dažniausiai jas darosi tikintys žmonės, priklausantys tam tikroms sektoms ar kaliniai;
  •  Kosmoso motyvai taip pat populiarūs. Žmonės mėgsta  saulės sistemos planetas, žvaigždės,  pačią saulę, kometas ir pan.

Tatuiruotės ant rankos taip pat yra skirstamos pagal dydį:

  • „Ilga rankovė“. Ši tatuiruotė prasideda nuo peties ir baigiasi tiek riešu. Tai gali būti tiek vientisas piešinys, tiek kelių tatuiruočių mišinys, galiausiai sudarantys vieną bendrą vaizdą;
  • „Ketvirtadalis rankovės“. Tokia tatuiruotė prasideda nuo peties ir dažniausia baigiasi šiek tiek aukščiau alkūnės;
  • „Pusė rankovės“. Taip tatuiruojama gali būti tiek apatinė, tiek viršutinė rankos dalis. Tokio tipo tatuiruotė daroma nuo peties iki alkūnės arba nuo alkūnės iki riešo.

Vyriškos tatuiruotės ant rankos dažniausiai atvaizduoja tam tikrus simbolius, ornamentus, piešinius simbolizuojančius stiprybę, tvirtumą ir vyriškumą. Tai gali būti kaukolės, kardai ir drakonai. Moterims būdingesnės švelnės tatuiruotės – žvaigždės, gėlės ir įvairaus šrifto užrašai.

happy wheels

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>