MENU

by • December 12, 2013 • Tatuiruotes KauneComments (0)109341

Tatuiruočių meistrai Kaune

Kur slepiasi geriausi tatuiruočių meistrai Kaune? Kur slepiasi tikrieji kūno menininkai. Piešimas ant kūno, tai viena seniausių meno ir saviraiškos priemonių. Tatuiruotės gali mus užmaskuoti ir tuo pačiu išskirti iš minios.  Šiandien nėra ryškios atskirties (lyties, amžiaus socialinio statuso, religijos) arba stereotipų, kurie išskirtų asmenis nešiojančius tatuiruotes ant kūno. Visi turime progą išreikšti save, savo išgyvenimus, jausmus ir mintis piešiniais ant kūno. Svarbiausias klausimas, kur surasti geriausius meistrus savo mieste?  Tatuiruočių meistrų ieškantys Kauniečiai, ši žinutė jums. 

Kur įgyvendinamos slapčiausios tatuiruočių idėjos? Kūno meno profesionalų Kaune yra ne vienas, tačiau, kaip išsirinkti vienintelį? Tatuiruotės Kaune daromos kūrybiškai, profesionaliai ir kruopščiai. Jeigu ieškote, “amžinus” piešinius ant kūno paišančių profesionalų, nepagailėkite pinigų, ypatingai jeigu, tai tatuiruotė visam gyvenimui. Šiandien Kauno mieste, namų sąlygomis, dirba ne vienas tatuiruočių mėgėjas. Dirbantys namuose dažnai nepalaiko pačių geriausių higieninių sąlygų,  o ką jau kalbėti apie moderniausias technikas, adatas ir rašalą…

Kokybiškos tatuiruotės Kaune daromos tik tikruose salonuose. Norėdami išvengti infekcijų, nekokybiškų piešinių ant kūno ir papildomų išlaidų taisant prastai atliktą kūno tatuiravimą, iš anksto suraskite patikimiausius, kvalifikuotus ir originalius kūno meno meistrus. Tokie menininkai su tatuiruočių rašalu dirba kruopščiai ir kaligrafiškai. Todėl jeigu norite tatuiruotės visam gyvenimui ® apsilankykite:

® Teo tattoovienas žinomiausių tatuiruočių salonų Kaune. Šio salono meistrai įsikūrę pačiame miesto centre, Šv. Gertrūdos gatvėje. Profesionalūs, originalūs ir patikimi meistrai laukia naujų klientų kiekvieną savaitės dieną. Kodėl kauniečiai pamėgo šio salono kūno piešinių sprendimus? Tai sterilumą ir aukštą piešinių kokybę užtikrinantis bei sertifikuotus įrankius/dažus naudojantis salonas. 30 000 skirtingų tatuiruočių pavyzdžių, originaliausių idėjų ir įkvėpimų. 

 ® ArtaTattoo- kokybiškos, išskirtinės ir amžinos tatuiruotės Kaune. Tai dar vienas kūno piešinių meistrų salonas, kurių darbo rezultatai  visados vizualūs ir įsimintini. Kaip ir Teo tattoo, šis salonas įsikūręs pačiame miesto centre, senamiestyje, Mapų gatvėje. Apsilankę “ArtaTattoo” meistrų salone galėsite pasidalinti savo idėjomis, būsimo kūno piešinio eskizais. Žinoma, visados yra galimybė rinktis iš specialių leidinių. Kas užtikrina šio salono meistrystę?  Sertifikatai, kokybiška įranga, rašalas, nėra vienintelis kokybiško piešinio ant kūno garantas.

® Ink Factoryvienas populiariausių tatuiruočių salonų. Kumelių gatvėje įsikūrę profesionalai, turintys daugiau nei 60 tūkstančių sekėjų Facebook’e,  kasdien stebina net ir įnoringiausius tatuiruočių fanus. Jeigu ieškote kažko išskirtinio, rinkitės “Ink Factory”. 

® Maks Tattoo artTaikos prospekte įsikūrę , tarptautinę patirtį įgiję tatuiruočių meistrai, stebina klientus savo inovatyviais sprendimais. 

® Majus Ink- kiek paslaptingesnis salonas be vietos. Savo puslapyje jie neskelbia adreso, o visą svarbią informaciją suteikia telefonu.  Taigi, jei nebijot rizikuoti, galit išbandyti ir Majus ink vizualius sprendimus. Kartais sertifikatai nėra vienintelis kokybės ir profesionalumo garantas.

Net ir mažiausios tatuiruotės Kaune išpiešiamos profesionaliausiai. Pačių mažiausių rašalo dėmių ant kūno kaina siekia 50 Lt. Nuo čia ir prasideda investicijos į jūsų vizualios kūno išraiškos svajones. Galite peržiūrėti neišsemiamas tatuiruočių idėjų galerijas, bet kiekvienam skirta sava piešinių simbolika. Ir nesvarbu ar jūs bankininkas, ar baikeris, kiekvienas širdyje slepia tą maištaujančią gyslelę, kurią galimą išpaišyti ant kūno. 

 

happy wheels

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>