MENU

by • December 13, 2013 • Intymios tatuiruotės, UncategorizedComments (0)13924

Ką slepia intymios tatuiruotės?

Intymios tatuiruotės

Tatuiruočių menas šiandien viena iš svarbesnių savi-išraiškos priemonių. Vyrai ir moterys kuria piešinius ir jų istorijas, nuo vos pastebimų iki masyvių, visą kūną dengiančių tattoo atlasų. Jei galvojant, kad mūsų kūno žemėlapiai tik apgamais išvedžioti, pamiršot vieną seniausių kūno menų. Jau senosios gentys į kūno piešinius sudėdavo tiek mistikos ir religiškumo. Nors religinės ir mistiškos prasmės kūno piešiniuose išliko, šiuolaikiniam žmogui svarbiausia kaina. Vis tik nėra vienos universalios kainos visam kūno menui įvertinti. Viskas priklauso nuo meistro įgūdžių, piešinio sudėtingumo ir kitų esminių faktorių. Nepamirškit, jog tatuiruočių kūrimas tai kūryba, o ne mechaninis darbas. Originalios tatuiruotės turi magišką, o ne tik materialinę vertę.

Nuo dviprasmiško finansų skaičiavimo, pereikime prie kiek įdomesnių ir intymesnių subtilybių. Ką iš tikrųjų slepia intymios tatuiruotės? Kokie piešiniai ir kokiose kūno vietose paišomi? Intymumas ir jo įamžinimas kūne gali būti pats įvairiausias, nuo mylimųjų portretų, vardų, asmeninių žinučių iki tatuiruočių-totemų. Žmogaus kūnas, tai asmeninė šventovė, todėl kiekvienas tą šventovę puošią ir įprasmina savaip.  Intymios tatuiruotės vilioja, jos intriguoja ir pasakoja slaptas meilės ir aistros istorijas. Intymi tatuiruotė

Nors šiandien tatuiruotes ir buvusių mylimųjų vardus bei portretus lengva panaikinti lazeriais, nerizikuokite taip drastiškai. Mylimojo veidas kartais neatrodo taip neskoningai, o ypatingai tada, kai oda pradeda trauktis ir senti. Geriausia susikurt tokį subtilų ir intymų kodą, kuris atrodytų neiššaukiančiai, bet jums asmeniškai simbolizuotų visą pasaulį. Jei intymų simbolį išsirinkote, kur turėtų būti jo intymioji vieta? Žinoma tai tos, kūno zonos, kurių praeiviai nepastebi. Tai tos kūno dalys, kurias mato tik mylimieji miegamojo šviesoje.

Pamirškite laisvo elgesio mitus, šiandien intymios tatuiruotės puošią ir išsilavinusias, dirbančias moteris. Jos slepia savo antrąją asmenybės pusę po oficialiais rūbais. Šiandien tatuiruojami originalūs, asmeninę reikšmė turintys kūno piešiniai žemiau bambos, žemiau juosmens ar ant krūtinės. Moterys puošiasi šia amžina ir intymia simbolika, tačiau ir vyrų intymios tatuiruotės gali atrodyti erotiškai ir visiškai negašliai. Pamirškite tuos senus, laisvo elgesio merginų įvaizdžius ir smurtaujančius vyrus gašliomis tatuiruotėmis.

Ko mes dar nežinojome apie intymias tatuiruotes? Kas mus skatina išsipaišyti kūnus intymiais simboliais? Kūno piešinių meistrai dažnai susiduria su aukštas pareigas užimančiais klientais, kurie bent intymia tatuiruote gali save išreikšti ir įprasminti. Matomose vietose jie negali puoštis kūno piešiniais, nes jiems tai draudžia oficialūs reglamentai, tačiau niekas nedraudžia tatuiruočių intymiose kūno vietose. Tai vienas iš būdų improvizuoti, išsivaduoti iš rėmų ir suvaržymų. Šis intymus ir vizualus protestas prieš giežtą sistemą lieka nepastebėtas, bet patys tatuiruočių savininkai jaučiasi laimėję.

Vyro ir moters santykiai, tai žaidimas, taigi intymios tatuiruotės gali tuos žaidimus tik paskatinti. Intymios kūno vietos ir piešiniai tose zonose, veikia kaip viliojimo ginklas. Jau senovės gentyse moterys ir vyrai išsidažydavo veidus, simboliškai puošdavo kūnus. Anksčiau toks pasipuošimas buvo religinis, intymus, tuo tarpu šiandien mes puošiamės ir dažomės, kad vienas kitą suviliotume. Kas dar gali puošti moterį? Kai mylimieji lieka nuogi vienas prieš kitą, juos pridengti, o galbūt ir atverti intymumui gali tos pačios tatuiruotės.

 IntimateIstoriniuose šaltiniuose rašoma, kad intymios tatuiruotės buvo daromos jau Mesopotamijoje. Manoma, kad tokia tatuiruotė yra neatsiejama gražaus moters kūno dalis. Ant moters krūtinės buvo vaizduojamos žvaigždės, saulė, mėnulis. Vėliau pradėta piešti augalus, įvairius ornamentus, kurie būdavo daromi ant pilvo, o jau žemiau buvo tatuiruojamas „valdovo namas“. Vyrai tais laikais intymias tatuiruotes darė daug rečiau, todėl beveik visos tų laikų tatuiruotės turi moterišką charakterį.

Intymios tatuiruotės slepia asmenines aistros istorijas, kitą asmenybės pusę.  Kartais tai gali būti visiškai neutralus piešinys ar ornamentas, daromas visai šalia intymios vietos. Žinoma, ne visi simboliai ir ornamentai yra tinkami intymioms kūno vietoms, todėl prieš darydamiesi tokią tatuiruotę viską gerai apgalvokite. Moterys galvodamos apie piešinį pilvo apačioje turėtų pagalvoti ir apie būsimus gimdymus ir kaip tas pats piešinys atrodys nėštumo metu ir po jo.

Tatuiruotės intymiose vietose moterims suteikia erotiškumo. Mylimiesiems jos atrodo patrauklesnės, seksualesnės ir viliojančios. Tokios tatuiruotės sukuria tam tikrą žmogaus istoriją, charakterį ir tam tikrą atmosferą.

happy wheels

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>